XIX Jesienne Biegi Przełajowe

XIX Jesienne Biegi Przełajowe w Lelisie okazały się owocne dla naszych uczniów. Jak co roku od kilku już lat uczniowie kl. 0-VI, a obecnie i klasy VII wzięli udział w zmaganiach sportowych. Sukcesy odnieśliśmy w różnych kategoriach wiekowych. W biegu Krasnali wśród dziewczynek VI miejsce zajęła Dominika Subczyńska z oddziału przedszkolnego. W kategorii dziewcząt urodzonych w 2010 roku w biegu o Puchar Wójta Gminy Lelis IV miejsce zajęła Gabriela Bałdyga z klasy I, a w  kategorii chłopców urodzonych w 2010 roku V miejsce zająłJerzy Michał Bubrowiecki z klasy I.W kategorii chłopców urodzonych w 2007 roku w biegu o puchar Starosty Powiatu Ostrołęckiego II miejsce zajął Jakub Mażewski z klasy V, a VI Adrian Mrozek z klasy IV. III miejsce w biegu o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego w kategorii chłopców urodzonych w 2004 roku wywalczył Kacper Grala, uczeń klasy VII. Gratulujemy zwycięzcom i liczymy na kolejne sukcesy sportowe!

2018  SP DABROWKA   - © PIXEL