W AGROTURYSTYCE U ADAMA I JANINY W PŁOSZYCACH

Niezapomniane spotkanie integracyjne rodziców, nauczycieli i dzieci  z kl. 0- III z okazji dnia chłopca miało tu miejsce 29.09.2017 r. Dzieciaki fantastycznie spędziły czas na zabawach ruchowych na świeżym powietrzu z elementami integracji sensorycznej. Pogoda jak na tę porę była słoneczna, chociaż trochę już odczuliśmy powiew jesiennego wiatru. Zarówno dzieci jak i towarzyszący im rodzice mieli okazję obejrzeć z bliska zręczne ręce Pana Adama, które wylepiały cudowne rzeczy w glinie. Byliśmy zachwyceni widząc ginący już zawód garncarza i jego rzemiosło. Sami też tworzyliśmy cudeńka w glinie pod okiem gospodarzy. Niepowtarzalną atrakcją okazała się przejażdżka  rowerowa, gdzie jeden kręcił a troje siedziało. Pani Janka ugościła nas przepyszną kiełbaską z grilla i słodkim poczęstunkiem. Warto tu jeszcze powrócić! Dziękujemy gospodarzom i rodzicom za okazaną życzliwość i pomoc w organizacji tego wydarzenia.

2018  SP DABROWKA   - © PIXEL