Jan Paweł II w oczach dziecka 2017

VIII edycja gminnego konkursu „Jan Paweł II w oczach dziecka”
Honorowy patronat nad przebiegiem konkursem objął Wójt Gminy Lelis Stefan Prusik. Fundatorem nagród jest Wójt Gminy Lelis i organizatorzy konkursu: Dyrektor Szkoły Podstawowej w Dąbrówce p. Ewa Czerkas oraz ks. Kanonik Stanisław Grosfeld. Koordynatorem działań związanych z organizacją konkursu jest nauczycielka p. Wanda Aptacy. 
Uroczystość w dniu 17.10.2017r. zaszczycili swoją obecnością zaproszeni goście: Wójt Gminy Lelis Stefan Prusik, Proboszcz Parafii p.w. Świętej Anny w Dąbrówce ks. Kanonik Stanisław Grosfeld, redaktor „Wieści Gminnych” Antoni Kustusz.


Konkurs plastyczny:
W kategorii klas I– III:
I miejsce – Zuzanna Staśkiewicz kl. I,SP w Łęgu Starościńskim, 
II miejsce –Maja Kur kl. II , SP w Białobieli,
III miejsce – Dorota Nalewajk kl. II, SPw Łęgu Przedmiejskim,
III miejsce - Sebastian Pac kl. III, SP w Lelisie,
Wyróżnienia: Maria Staniek kl. III, SP w Lelisie, Marcin Duda kl. III, SP w Łęgu Starościńskim, Natalia Andrzejczyk kl. II, SP w Łęgu Starościńskim.
W kategorii klas IV – VII:
I miejsce – Filip Pędzich kl. VI, SP w Łęgu Przedmiejskim,
II miejsce – Julita Pietruczuk kl. VII, SP w Białobieli,
II miejsce – Amelia Kawałek kl. VI, SP wŁęgu Starościńskim,
III miejsce – Magdalena Niechoda kl. V, SP w Łęgu Starościńskim,
III miejsce – Adrianna Kowalska kl. IV, SP w Łęgu Przedmiejskim.
Wyróżnienia: Małgorzata Sęk kl. VI, SP w Obierwi, Zuzanna Szczepanek kl. VI, SP w Obierwi, Maria Budniak kl. VI, SP w Białobieli.
Konkurs pieśni papieskiej:
W kategorii klas I– III:
I miejsce – Julia Wądołkowska, SP w Olszewce,
II miejsce - Oliwia Niedźwiecka,SP w Obierwi,
III miejsce - Nikola Grala, SP w Łęg Starościńskim
Wyróżnienia:Julia Domalewska, SP w Łęgu Przedmiejskim, Patrycja Poręba, SP w Nasiadkach
W kategorii klas IV – VI:
I miejsce –Amelia Ruszczyk, SP w Nasiadkach, 
II miejsce – Adrianna Kowalska, SP w Łęgu Przedmiejskim,
III miejsce –Tomasz Dawid, SP w Obierwi,
III miejsce – Julita Dolata, SP w Olszewce,
Wyróżnienia:Wiktoria Kurpiewska, SP w Łęgu Starościńskim, Oliwia Chełstowska, SP w Białobieli.
Konkurs recytatorski:
W kategorii klas I– III:
I miejsce –Kacper Nalewajk, SP w Łęgu Starościńskim,
II miejsce –Filip Kowalczyk, SP w Obierwi,
III miejsce –Julia Mielnicka, SP w Nasiadkach.
Wyróżnienia:Wiktoria Orzoł, SP w Nasiadkach.
W kategorii klas IV – VI:
I miejsce –Magdalena Niechoda, SP w Łęg Starościńskim
II miejsce –Julia Waszkiewicz, SP w Obierwi
III miejsce – Dominika Białobrzeska, SP w Białobieli
Wyróżnienia:Julia Kawałek, SP w Łęgu Przedmiejskim, Kacper Rydel, SP w Nasiadkach.

PODATEK

 PODATEK

LOSOWO Z GALERII

OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA

LOKALIZACJA

LOKALIZACJA - KLIKNIJ

 

2018  SP DABROWKA   - © PIXEL