Tłusty czwartek w przedszkolu

1 marca 2019 roku nasze przedszkolaki kultywując tradycję Tłustego Czwartku urządziły ze swoimi paniami warsztaty, na których razem z rodzicami piekły smaczne i chrupiące faworki. Pod bacznym okiem pań zachowywały wszelkie zasady bezpieczeństwa. Dzieci samodzielnie przygotowywały ciasto, wałkowały, wykrawały, przekładały i wyczarowywały faworki. W trakcie pieczenia zapoznały się z tradycjami i zwyczajami Tłustego Czwartku. Na zakończenie wszyscy z wielkim apetytem pałaszowali upieczone faworki.