Do hymnu

4 kwietnia 2019r. w Szkole Podstawowej w Dąbrówce uczniowie klas 1-8 uczestniczyli w Ogólnopolskim Konkursie dla Szkół Podstawowych w 100 Rocznicę Odzyskania Niepodległości „Do Hymnu”.
Wykonawcy zaprezentowali w obecności jury pieśni hymniczne: Hymn Państwowy, „Rotę”,  „Odę do radości”
Udział w konkursie pozwolił dzieciom i młodzieży w przeżyciu tej niezwykle cennej lekcji historii i patriotyzmu.
Wykonanie pieśni oceniała i rejestrowała komisja konkursowa Narodowego Centrum Kultury. Za udział w konkursie uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy. Zwycięzców poznamy w drugiej połowie czerwca.
Gratulacje!