Manufaktura Cukierków w Warszawie

6 maja 2019 r. dzieci z klas 0-III wraz z opiekunami wybrały się na wycieczkę do Manufaktury Cukierków w Warszawie, gdzie brały udział w pokazie ręcznej produkcji cukierków. Gdy pokaz dobiegł końca, dzieci mogły skosztować „wyprodukowanych na ich oczach” słodyczy. Na zakończenie każdy z uczestników wycieczki otrzymał torebkę kolorowych karmelków i tęczowego lizaka. Niezwykłą atrakcją okazała się zabawa w sali zabaw Figlarium w Warszawie. Wycieczka okazała się bardzo ciekawa i udana, a dzieci wróciły szczęśliwe i zadowolone do domów.