Konkurs Gminny Las Blisko Nas – „Rośliny leśne”

Uczniowie kl. I-III naszej szkoły, reprezentanci wyłonieni w eliminacjach klasowych, w dniu 21 maja 2019 r. uczestniczyli w kolejnej już edycji gminnego konkursu ekologicznego zorganizowanego przez Szkołę Podstawową w Nasiadkach. W tym roku Oliwia Brzozowska z kl. III, Jerzy Michał Bubrowiecki z kl. II i Alicja Zawalich z kl. I współpracując zgodnie w zespole, w atmosferze pełnej zabawy i życzliwości wykazali się bogatą wiedzą o roślinach leśnych i zdobyli II miejsce. Gratulujemy! To już kolejny sukces naszych uczniów w tym konkursie.

PODATEK

 PODATEK

LOSOWO Z GALERII

OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA

LOKALIZACJA

LOKALIZACJA - KLIKNIJ

 

2019  SP DABROWKA   - © PIXEL