Konkurs Kangur Matematyczny 2019

Po raz kolejny nasi uczniowie wykazujący uzdolnienia i zainteresowania matematyczne mieli możliwość zmierzenia się z zadaniami w Międzynarodowym Konkursie – Kangur Matematyczny 2019. W tym roku miało to miejsce 21 marca 2019 r. Każdy uczestnik po zmierzeniu się z nowymi zadaniami „kangurowymi” otrzymał układankę przestrzenną w postaci kuli-breloczka. Na wyniki czekaliśmy do maja. A gdy je już otrzymaliśmy to okazało się, że Ada Śnietka ucz. Kl. II w kategorii „Żaczek” uzyskała bardzo dobry wynik, a Wiktor Potkaj ucz. kl. IV uzyskał wyróżnienie w kategorii „Maluch”. Są to niebagatelne osiągnięcia. Gratulujemy! Wszystkich uczniów, którzy lubią zagadki i łamigłówki matematyczne, zapraszamy do udziału w tym konkursie w następnym roku i życzymy sukcesów!

2019  SP DABROWKA   - © PIXEL