XIV OLIMPIADA WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI UCZNIÓW KLAS I-III GMINY LELIS

Sukcesem zakończył się udział naszych uczniów w XIV Olimpiadzie wiedzy i umiejętności uczniów kl. I-III gminy Lelis. W dniu 6 czerwca dwie uczennice z naszej szkoły zmagały z nietypowymi zadaniami matematycznymi. Uczennica klasy II Ada Śnietka zdobyła I miejsce w kategorii uczniów drugich klas. Gratulujemy i życzymy dalszych osiągnięć.

PODATEK

 PODATEK

LOSOWO Z GALERII

OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA

LOKALIZACJA

LOKALIZACJA - KLIKNIJ

 

2019  SP DABROWKA   - © PIXEL