Koniec roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca 2019 r. odbyło się zakończenie roku w naszej szkole, pani dyrektor wygłosiła przemówienie, pożegnała absolwentów, wręczyła nagrody i świadectwa dla uczniów klas 4-8, którzy osiągnęli średnią ocen co najmniej 4,75, listy gratulacyjne dla rodziców najlepszych uczniów klas 4-8, dyplomy dla uczniów ze 100 % frekwencją, nagrody dla najlepszych sportowców, podziękowania dla rodziców, którzy swoją pracą wspierali szkołę w minionym roku szkolnym. Pani katechetka wręczyła nagrody za aktywną postawę w zakresie katechezy i życiu kościoła. Nagrody w postaci książeczek otrzymali wszyscy uczniowie klas 0-3.