Czytam z klasą

,,Trudne nowego początki…”

Klasa pierwsza tak niedawno z wielkim przejęciem składała uroczyste ślubowanie, a już prężnie działa w naszej społeczności szkolnej. Dzisiaj pierwszaki uczestniczyły w zajęciach rozwijających zainteresowania czytelnicze, rozpoczynając ze swoją wychowawczynią p. Justyną przygodę z ogólnopolskim projektem ,,CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki”. Dzieci samodzielnie ulepiły CZYTUSIE, które będą im towarzyszyły w projektowych spotkaniach z książką. Odwiedziły również bibliotekę szkolną, poznały księgozbiór i uczestniczyły we wspólnym czytaniu ciekawych fragmentów książek.