„Święto Pieczonego Ziemniaka”

W tym roku jesień i jej uroki zapiszą się w pamięci trzecioklasistów zapachem pieczonych ziemniaków i opowieścią „Jak to dawniej na wsi kurpiowskiej bywało”. Dzięki gościnności Państwa Łępickich dzień 15 października mogliśmy miło spędzić na wspólnych, podwórkowych zabawach. Ponadto zainteresowani uczniowie mogli skorzystać z wiedzy o młodych, niedawno zasadzonych drzewkach.
Dziękujemy organizatorom za wspólnie spędzony czas. Mamy nadzieję, że czas oczekiwania na pieczonego ziemniaka przy ognisku wpisze się w kalendarz imprez klasowych, dzięki czemu uczniowie będą mogli podtrzymywać dawne tradycje i doświadczać tych niezapomnianych wrażeń.