TURNIEJ SZACHOWY - MSCDN OSTROŁĘKA

22 listopada 2019 r. uczniowie klasy III z naszej szkoły, uczestniczący w zajęciach szachowych w ramach „Edukacji przez Szachy w Szkole”, po raz pierwszy zmierzyli się ze swoimi rówieśnikami w I międzypowiatowym turnieju szachowym. Udział w turnieju pozwolił im sprawdzić swoje umiejętności oraz doświadczyć ciekawych przeżyć. Zarówno chłopcy jak i dziewczęta osiągnęli wyniki najlepsze na miarę posiadanych umiejętności w swoich kategoriach. Trzy partie wygrane wg zasad turnieju to już niemały sukces. Na większe sukcesy przyjdzie nam jeszcze poczekać. Dziękujemy organizatorowi MSCDN Wydział w Ostrołęce za zaproszenie nas do udziału oraz umożliwienie zintegrowania szkół, uczniów, nauczycieli i środowisk szkolnych zaangażowanych w projekt „Szachy w mazowieckiej szkole”.
Chętnych szachistów zapraszamy do udziału w Turnieju Szachowym o ,,Złotą Wieżę", który odbędzie się w CK-BiS w Lelisie, ul. Szkolna 48, 8 grudnia 2019 r. (niedziela) o godz.10.00.