Święto Pluszowego Misia

22 listopada z okazji Święta Pluszowego Misia w Filii Bibliotecznej w Dąbrówce odbyły się urodziny pluszowego jubilata.

Z tej okazji dzieci z oddziału przedszkolnego uczestniczyły w obchodach Święta Misia. Uroczystość rozpoczęła się zapoznaniem uczestników z historią i pochodzeniem pluszowego misia. Nie obyło się bez zabaw ruchowych takich jak: chodzenie po śladach misia oraz tańczenie ze specjalnym gościem – Kubusiem Puchatkiem. Uczniowie mieli okazję spróbować pysznego przysmaku misiów – miodu. Jak na prawdziwych urodzinach bywa, nie mogło zabraknąć tortu z urodzinowymi świeczkami. Dzieci śpiewały misiom sto lat i składały im urodzinowe życzenia. Za zorganizowanie misiowych wspaniałych urodzin, dzieci otrzymały medal Przyjaciela Pluszowego Misia. Wszyscy na przyjęciu bawili się dobrze i mam nadzieję, że długo będą wspominali ten dzień.