Coraz bliżej święta…

Święta Bożego Narodzenia to czas magiczny - wszystko zmienia się niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Malownicze wnętrza to nieodłączny element tych świąt. Szykownie przystrojona choinka, piękne stroiki, cudowne ozdoby.
Pewnie chcielibyście zobaczyć jak powstają bombki na choinkę, a nawet samemu spróbować je wykonać? Marzy Wam się własnoręczne wykonanie ozdób? To nic trudnego! Przekonali się o tym uczniowie klasy II, którzy w dniu 16 grudnia 2019 r. uczestniczyli w warsztatach, podczas których samodzielnie ozdabiali bombki. Towarzyszyli im jak zawsze niezawodni rodzice. To dzięki ich zaangażowaniu i pomocy powstały wyjątkowe ozdoby świąteczne, które zawisły na naszej klasowej choince.
Dziękujemy za te niezwykłe, świąteczne warsztaty!