Dzień Babci i Dziadka 2020

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem i miłością. Dzieci to czują i wiedzą, dlatego 23 stycznia 2020 roku zaprosiliśmy do naszej szkoły wspaniałych gości, żeby podziękować im za wszystko i wyrazić swoją miłość.

Nauczyciele wraz z dziećmi przygotowali bogaty program artystyczny. Przybyłych licznie dziadków przywitała pani dyrektor Ewa Czerkas i zaprosiła na występy artystyczne uczniów. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych: wiersze, piosenki, tańce, przedstawienia, pokazy gimnastyczne. Nie zabrakło również występu zespołu folklorystycznego „Nowe Latko”, w którym występują uczniowie naszej szkoły. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Po części artystycznej wszystkie dzieci wręczyły swoim dziadkom przepiękne laurki i zaprosiły na słodki poczęstunek. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków! Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Frekwencja była wspaniała. Przybyło ok. 90 osób. Dziękujemy im za to! Gorące słowa podziękowania należą się również rodzicom, którzy nie tylko dowieźli honorowych gości na uroczystość, ale okazali również dużą pomoc w przygotowaniu imprezy.