Konkurs Kangur Matematyczny 2020

W tym roku w warunkach zdalnej edukacji uczniowie wykazujący uzdolnienia i zainteresowania matematyczne naszej szkoły po raz kolejny mieli możliwość zmierzenia się z zadaniami w Międzynarodowym Konkursie – Kangur Matematyczny 2020.

W tym roku miało to miejsce w czerwcu w warunkach domowej edukacji uczniów. Każdy uczestnik zgodnie z własną kategorią po zmierzeniu się z nowymi zadaniami „kangurowymi” otrzymał układankę przestrzenną w postaci tangramu. Na wyniki nie musieliśmy zbyt długo czekać. Po ich otrzymaniu okazało się, że Wiktor Potkaj ucz. kl. V uzyskał WYRÓŻNIENIE w kategorii „Benjamin”. Jest to już kolejne jego osiągnięcie w tym konkursie. Gratulujemy!!!

Wszystkich uczniów, którzy lubią zagadki i łamigłówki matematyczne zapraszamy do udziału w tym konkursie w następnym roku i życzymy podobnych, a nawet większych sukcesów! Już dziś trzymamy kciuki!:J