19-23 października - „TYDZIEŃ UCZNIOWSKIEJ SUPERMOCY”

Szkoła Podstawowa w Dąbrówce włączyła się do ogólnopolskiej akcji "Tydzień Uczniowskiej SuperMocy”.
Projekt miał na celu uświadomienie uczniom ich mocnych stron, zaprezentowanie uczniowskich talentów, budowanie poczucia własnej wartości i wzmacnianie własnego pozytywnego wizerunku. Podczas tego tygodnia w szkole zorganizowane zostały zajęcia, gry i zabawy, podczas których uczniowie mieli szansę poznać siebie oraz swoje mocne strony. Uczestnicy projektu zdecydowanie szybciej i łatwiej potrafią mówić o swoich słabych stronach, niż o mocnych, dużo więcej potrafią wymienić słabych stron niż mocnych. Poprzez akcję Tydzień Uczniowskiej SuperMocy uczniowie mieli możliwość poznać swoją moc, swoją mocną stronę. Ze względu na sytuację epidemiologiczną akcję przeprowadzono wewnątrz klasowo. Poniżej prezentujemy prace poszczególnych klas.