MIESIĄC TABLICZKI MNOŻENIA

W miesiącu październiku nasza szkoła uczestniczyła w akcji edukacyjnej prowadzonej w szkołach na całym świecie: „Światowy dzień tabliczki mnożenia”. Z tej okazji przez cały ubiegły miesiąc drzwi naszych sal klasowych były ozdobione tabliczką mnożenia oraz krótkimi wierszykami pozwalającymi lepiej zapamiętać niektóre z działań mnożenia. Ponad to na lekcjach matematyki w poszczególnych klasach odbyły się zajęcia dotyczące tylko tabliczki mnożenia, których celem było utrwalenie tabliczki mnożenia poprzez gry i zabawy.
Mamy nadzieję, że nikt już nie będzie miał problemu z tabliczką mnożenia!