Święto Niepodległości 2020

W piątek 6 listopda 2020 r. świętowaliśmy w naszej szkole 102 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Zgromadziliśmy się na apelu, ze względu na sytuacją, w okrojonym składzie. Uczniowie klasy III pod kierunkiem pani Iwony Krupki przygotowali uroczyste przedstawienie, aby oddać hołd wszystkim Polakom i żołnierzom walczącym o wolną i suwerenną Polskę. Ten szczególny dzień przypomniał nam, że nasi przodkowie nie zawsze żyli w wolnym kraju. Oddaliśmy cześć tym, dzięki, którym po 123 latach zaborów odrodziła się niepodległa Polska, a także wszystkim, którzy bronili odzyskanej niepodległości płacąc za to krwią i życiem. A ojczyzna nasza powróciła na mapę Europy. Oglądając film pozostali uczniowie i nauczyciele mogą również uczestniczyć w święcie.

2021  SP DABROWKA   - © PIXEL