BIAŁE SZALEŃSTWO

W ramach akcji „Ćwiczyć każdy może” – (obszar 5 – pierwsza akcja) 20 grudnia 2013 roku w ramach zbiórki harcerskiej na terenie szkoły BIAŁE SZALEŃSTWA - GALERIAzorganizowano dla uczniów zajęcia, których głównym celem była promocja zdrowego stylu życia. Zainteresowanie było bardzo duże. Zajęcia zaczęliśmy na sportowo. W sali gimnastycznej zorganizowaliśmy ciekawe gry i zabawy, które zainteresowały uczniów. Następnie na placu szkolnym uczniowie lepili bałwana i figury ze śniegu, gdzie wraz z nauczycielami mogli wykazać się pomysłowością i talentem.
Spotkanie zakończyła wycieczka do lasu. Cztery godziny upłynęły w niesamowitym tempie. Zajęcia miały dużą wartość edukacyjną. Uczniowie zapoznali się z nowymi sposobami aktywnego wypoczynku.

GALERIA ZDJĘĆGaleria zdjeć