LEKCJA GIMNASTYKI

W ramach ogólnopolskiej akcji Ministra Edukacji Narodowej „Ćwiczyć każdy może” w dniu 30.01.2014r. w sali gimnastycznej odbyły się zajęcia z wychowania fizycznego. Uczniowie klasy IV chętnie ćwiczyli układy gimnastyczne. Celem przeprowadzonych zajęć było kształtowanie prawidłowej postawy przez aktywny udział w ćwiczeniach. Był to drugi rodzaj zajęć prezentowanych w ramach akcji „Ćwiczyć każdy może”. Zrealizowano pierwszy obszar zadań: wychowanie fizyczne – zajęcia edukacyjne. Zapraszamy do obejrzenia dokumentacji potwierdzającej zrealizowanie danego działania:

GALERIA - LEKCJA GIMNASTYKIUNIHOKEJ Scenariusz lekcji gimnastyki

UNIHOKEJ Materiał filmowy z lekcji