Konkurs o zdrowiu

Zajęcia zorganizowane - (obszar nr 6)

Przy współpracy z biblioteką 19 marca 2014r w szkole zorganizowano i przeprowadzono dla dzieci konkurs o zdrowiu pt. „Nasze zdrowie”. Konkurs przeprowadziła pani bibliotekarka – Michalina Arcichowska. Uczniowie kl. IV mogli zaprezentować swoja wiedzę o zdrowiu: uzupełniając zdrowotne rymowanki, dotykiem rozpoznając przybory toaletowe, rozwiązując zagadki i układając obrazki z części. Ciekawą zabawą było przebijanie balonu, w środku którego znajdowały się wesołe zagadki. Uśmiech i dobra zabawa były z nami do końca. Nasze wysiłki oceniało jury punktując każde dobrze wykonane zadanie. Nie zabrakło też zabaw ruchowych bo przecież ruch to zdrowie. Na zakończenie Pani Michalina wręczyła klasie IV dyplom. Wykonaliśmy kolejne zadanie – zajęcia zorganizowane w ramach obszaru nr 6. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii.

2018  SP DABROWKA   - © PIXEL