harmonogram

Harmonogram zajęć z projektu na IV 2018r.

   

4

5

6

 

 

11.50 – 12.35

z. mat.-przyr. gr. D s. 7

J. Duszak

12.45-14.15

warsz. kreatyw. gr J s.8

A.Popielarczyk

8.00 - 8.45

z. j. ang.gr. I s. 6

M. Sakowska

 

 

12.45-13.30

z. logop. gr M s. 12

E. Czerkas

13.40-15.10

z. mat.-przyr. gr. R s. 14

W. Aptacy

8.00-8.45

z. kor.-komp. gr. C s. 2

J. Duszak

 

 

13.40-15.10

z. komp.gr. G s. 13

J. Śnietka

12.45-13.30

z. ruchowe z int. sens.

K. Niksa gr. Ł s. 7

12.45-13.30

z. mat.-przyr. gr. E s. 7

J. Duszak

 

     

13.40-14.25

z. logop. gr. O s.12

E. Czerkas

 

     

13.40-15.10

zaj. z przedsiębiorczości

kl. IV-V s.6

A.Siurnicka

9

10

11

12

13

12.45-13.30

z. kor.-komp. gr.Bs. 7

J. Duszak

11.50-12.35

z. kor.-komp. gr. A s. 7

J. Duszak

11.50 – 12.35

z. mat.-przyr. gr. D s. 7

J. Duszak

12.45-13.30

z. ruchowe z int. sens.

K. Niksa gr. Ł s. 7

8.00 - 8.45

z. j. ang.gr. I s. 6

M. Sakowska

12.45-14.25

jęz. ang. gr. H s. 14

M.Sakowska

12.45-13.30

z. int. sensor. gr. L s. 7

K.Niksa

12.45-13.30

z. logop. gr M s. 12

E. Czerkas

12.45-14.15

warsz. kreatyw. gr K s. 8

A.Popielarczyk

8.00-8.45

z. kor.-komp. gr. C s. 2

J. Duszak

13.40-15.20

z. socjoterap. gr. S s. 7

B. Prusaczyk

13.40-14.25

z. logop. gr O s. 12

E. Czerkas

13.40-15.10

z. komp.gr. F s. 13

J. Śnietka

13.40-15.20

z. socjoterap. gr. T s. 6

B. Prusaczyk

12.45-13.30

z. mat.-przyr. gr. E s. 7

J. Duszak

       

13.40-14.25

z. logop. gr. O s.12

E. Czerkas

       

13.40-15.10

zaj. z przedsiębiorczości

kl. VI-VIIs.6

A.Siurnicka

16

17

18

19

20

12.45-13.30

z. kor.-komp. gr.B s. 7

J. Duszak

11.50-12.35

z. kor.-komp. gr. A s. 7

J. Duszak

11.50 – 12.35

z. mat.-przyr. gr. D s. 7

J. Duszak

12.45-14.15

warsz. kreatyw. gr J s.8

A.Popielarczyk

8.00 - 8.45

z. j. ang.gr. I s. 6

M. Sakowska

13.40-15.20

z. mat.-przyr. gr. P s. 14

W. Aptacy

12.45-13.30

z. int. sensor. gr. L s. 7

K.Niksa

12.45-13.30

z. logop. gr M s. 12

E. Czerkas

13.40-15.10

z. mat.-przyr. gr. R s. 14

W. Aptacy

8.00-8.45

z. kor.-komp. gr. C s. 2

J. Duszak

 

13.40-14.25

z. logop. gr O s. 12

E. Czerkas

13.40-15.10

z. komp.gr. G s. 13

J. Śnietka

12.45-13.30

z. ruchowe z int. sens.

K. Niksa gr. Ł s. 7

12.45-13.30

z. mat.-przyr. gr. E s. 7

J. Duszak

       

13.40-14.25

z. logop. gr. O s.12

E. Czerkas

       

13.40-15.10

zaj. z przedsiębiorczości

kl. IV-V s.6

  1. Siurnicka

23

24

25

26

27

12.45-13.30

z. kor.-komp. gr.Bs. 7

J. Duszak

11.50-12.35

z. kor.-komp. gr. A s. 7

J. Duszak

11.50 – 12.35

z. mat.-przyr. gr. D s. 7

J. Duszak

12.45-13.30

z. ruchowe z int. sens.

K. Niksa gr. Ł s. 7

8.00 - 8.45

z. j. ang.gr. I s. 6

M. Sakowska

12.45-14.25

jęz. ang. gr. H s. 14

M.Sakowska

12.45-13.30

z. int. sensor. gr. L s. 7

K.Niksa

12.45-13.30

z. logop. gr M s. 12

E. Czerkas

12.45-14.15

warsz. kreatyw. gr K s. 8

A.Popielarczyk

8.00-8.45

z. kor.-komp. gr. C s. 2

J. Duszak

13.40-15.20

z. socjoterap. gr. S s. 7

B. Prusaczyk

13.40-14.25

z. logop. gr O s. 12

E. Czerkas

13.40-15.10

z. komp.gr. F s. 13

J. Śnietka

13.40-15.20

z. socjoterap. gr. T s. 6

B. Prusaczyk

12.45-13.30

z. mat.-przyr. gr. E s. 7

J. Duszak

       

13.40-14.25

z. logop. gr. O s.12

E. Czerkas

       

13.40-15.10

zaj. z przedsiębiorczości

kl. VI-VII s.6

A.Siurnicka

30

       

DZIEŃ WOLNY

OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH

       
                 

Zajęcia terenowe: 7.04.2018r. -   godz.  8.00-17.00   WYCIECZKA  DO DROZDOWA

Zajęcia terenowe: 21.04.2018r. – gr P 10.00-12.15

                                              

Harmonogram na kwiecień

Harmonogram zajęć z projektu na IV 2018r.

   

4

5

6

 

 

11.50 – 12.35

z. mat.-przyr. gr. D s. 7

J. Duszak

12.45-14.15

warsz. kreatyw. gr J s.8

A.Popielarczyk

8.00 - 8.45

z. j. ang.gr. I s. 6

M. Sakowska

 

 

12.45-13.30

z. logop. gr M s. 12

E. Czerkas

13.40-15.10

z. mat.-przyr. gr. R s. 14

W. Aptacy

8.00-8.45

z. kor.-komp. gr. C s. 2

J. Duszak

 

 

13.40-15.10

z. komp.gr. G s. 13

 J. Śnietka

12.45-13.30

z. ruchowe z  int. sens.

K. Niksa gr. Ł s. 7

12.45-13.30

z. mat.-przyr. gr. E s. 7

J. Duszak

 

     

13.40-14.25

z. logop. gr. O s.12

E. Czerkas

 

     

13.40-15.10

zaj. z przedsiębiorczości

kl. IV-V s.6

A.Siurnicka

9

10

11

12

13

12.45-13.30

z. kor.-komp. gr.Bs. 7

J. Duszak

11.50-12.35

z. kor.-komp. gr. A s. 7

J. Duszak

11.50 – 12.35

z. mat.-przyr. gr. D s. 7

J. Duszak

12.45-13.30

z. ruchowe z  int. sens.

K. Niksa gr. Ł s. 7

8.00 - 8.45

z. j. ang.gr. I s. 6

M. Sakowska

12.45-14.25

jęz. ang.  gr. H s. 14

M.Sakowska

12.45-13.30

z. int. sensor. gr. L s. 7

K.Niksa

12.45-13.30

z. logop. gr M s. 12

E. Czerkas

12.45-14.15

warsz. kreatyw. gr K s. 8

A.Popielarczyk

8.00-8.45

z. kor.-komp. gr. C s. 2

J. Duszak

13.40-15.20

z. socjoterap. gr. S s. 7

B. Prusaczyk

13.40-14.25

z. logop. gr O s. 12

E. Czerkas

13.40-15.10

z. komp.gr. F s. 13

 J. Śnietka

13.40-15.20

z. socjoterap. gr. T s. 6

B. Prusaczyk

12.45-13.30

z. mat.-przyr. gr. E s. 7

J. Duszak

       

13.40-14.25

z. logop. gr. O s.12

E. Czerkas

       

13.40-15.10

zaj. z przedsiębiorczości

kl. VI-VIIs.6

A.Siurnicka

16

17

18

19

20

12.45-13.30

z. kor.-komp. gr.B s. 7

J. Duszak

11.50-12.35

z. kor.-komp. gr. A s. 7

J. Duszak

11.50 – 12.35

z. mat.-przyr. gr. D s. 7

J. Duszak

12.45-14.15

warsz. kreatyw. gr J s.8

A.Popielarczyk

8.00 - 8.45

z. j. ang.gr. I s. 6

M. Sakowska

13.40-15.20

z. mat.-przyr. gr. P s. 14

W. Aptacy

12.45-13.30

z. int. sensor. gr. L s. 7

K.Niksa

12.45-13.30

z. logop. gr M s. 12

E. Czerkas

13.40-15.10

z. mat.-przyr. gr. R s. 14

W. Aptacy

8.00-8.45

z. kor.-komp. gr. C s. 2

J. Duszak

 

13.40-14.25

z. logop. gr O s. 12

E. Czerkas

13.40-15.10

z. komp.gr. G s. 13

 J. Śnietka

12.45-13.30

z. ruchowe z  int. sens.

K. Niksa gr. Ł s. 7

12.45-13.30

z. mat.-przyr. gr. E s. 7

J. Duszak

       

13.40-14.25

z. logop. gr. O s.12

E. Czerkas

       

13.40-15.10

zaj. z przedsiębiorczości

kl. IV-V s.6

  1. Siurnicka

23

24

25

26

27

12.45-13.30

z. kor.-komp. gr.Bs. 7

J. Duszak

11.50-12.35

z. kor.-komp. gr. A s. 7

J. Duszak

11.50 – 12.35

z. mat.-przyr. gr. D s. 7

J. Duszak

12.45-13.30

z. ruchowe z  int. sens.

K. Niksa gr. Ł s. 7

8.00 - 8.45

z. j. ang.gr. I s. 6

M. Sakowska

12.45-14.25

jęz. ang.  gr. H s. 14

M.Sakowska

12.45-13.30

z. int. sensor. gr. L s. 7

K.Niksa

12.45-13.30

z. logop. gr M s. 12

E. Czerkas

12.45-14.15

warsz. kreatyw. gr K s. 8

A.Popielarczyk

8.00-8.45

z. kor.-komp. gr. C s. 2

J. Duszak

13.40-15.20

z. socjoterap. gr. S s. 7

B. Prusaczyk

13.40-14.25

z. logop. gr O s. 12

E. Czerkas

13.40-15.10

z. komp.gr. F s. 13

 J. Śnietka

13.40-15.20

z. socjoterap. gr. T s. 6

B. Prusaczyk

12.45-13.30

z. mat.-przyr. gr. E s. 7

J. Duszak

       

13.40-14.25

z. logop. gr. O s.12

E. Czerkas

       

13.40-15.10

zaj. z przedsiębiorczości

kl. VI-VII s.6

A.Siurnicka

30

       

DZIEŃ WOLNY

OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH

       
                 

Zajęcia terenowe:  7.04.2018r.  -   godz.   8.00-17.00     WYCIECZKA   DO DROZDOWA

Zajęcia terenowe:  21.04.2018r.  – gr P 10.00-12.15

                                              

Historia szkoły

Strona w przygotowaniu...

Uroczystości szkolne

Uroczystości szkolne

rok szkolny 2014 / 2015

  • 1 września - początek roku szkolengo
  • 14 października - konkurs papieski
  • 13 listopada - apel z okazji Święta Niepodległości
  • 19 grudnia - Wigilia szkolna

Podkategorie

PODATEK

 PODATEK

LOSOWO Z GALERII

OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA
OTWARCIE BOISKA

LOKALIZACJA

LOKALIZACJA - KLIKNIJ

 

2018  SP DABROWKA   - © PIXEL