Grzybowo noclegi nad morzem

Największym walorem Grzybowo noclegi szerokie piaszczyste plaże. Jeśli ktoś chce spędzić urlop w ciszy i spokoju, Grzybowo noclegi blisko morza będzie odpowiednim miejscem. Dziś Grzybowo tanie noclegi nad morzem blisko plaży znacznie się rozwija ponieważ powstaje tu dużo pensjonatów oraz ośrodków, nowe miejsca gastronomiczne oraz handlowe kuszą na każdym kroku. Mieści się tutaj wiele obiektów o różnym standardzie.
Z Grzybowo tanie noclegi jest o bardzo niedaleko do Kołobrzegu, tuż obok znajduje się także Dźwirzyno, a komfortowe połączenia komunikacyjne sprawiają, że w każdej chwili można udać się tam na krótką wycieczkę. W Grzybowie nie brakuje także atrakcji oraz barwnych dzikich i pięknych zakątków. Mieszczą się tu stadniny koni, ścieżki zdrowia i szlaki rowerowe, lasy obfite w grzybów, jeśli ktoś zechce doznać adrenaliny wrażeń może spróbować swoich sił w paintballu lub pośmigać w terenie lub po torze w pojazdach pustynnych buggy.

Plaża i Zatoka w Grzybowie mieści się w miejscu wyjątkowym czyli na przestrzeni ok. siedmiu kilometrów brzeg Bałtyku cofnięty jest o kilkaset metrów. To wsunięcie się powoduje, że temperatura wody jest tu zazwyczaj o kilka stopni Celsjusza wyższa niż w znajdującym się tuż obok Kołobrzegu. Dotrzeć do plaży można przez las i niewysokie wydmy, plaża jest piaszczysta i dosyć szeroka. Dla zainteresowanych do podziwiania plażowym i morza z wysokości udostępniono stosowne miejsce czyli taras widokowy. W tym samym miejscu można skorzystać z przystosowanej windy dla niepełnosprawnych.

Szlaki turystyki pieszej i rowerowej są wyjątkowo dobrze dostosowane i rozległe więc można się wybrać zarówno do Dźwirzyna i Mrzeżyna, jak i Kołobrzegu a nawet dalej, w kierunku np. latarni morskiej w Gąskach. Udostępniono również i oznaczono tablicami ścieżki dla miłośników nordic walking.

Stadnina znajdująca się w Grzybowo pokoje to z kolei interesująca opcja dla tych, którzy chcieli by przy okazji odpoczynku nauczyć się podstaw hippiki. Paintball w Grzybowie jest kolejna rozrywka dla osób wypoczywających w ruchu. Oprócz „strzelanin” dla dorosłych przygotowywane są również oczywiście pod czujną opieką personelu imprezy dla dzieci. Place zabaw i boiska znajdujące się w Grzybowie to zespół tego typu atrakcji znajdziemy w zachodniej części miejscowości, tuż obok drogi w kierunku Dźwirzyna. Grzybowo to popularne wśród wczasowiczów przedmieście z długim odcinkiem publicznej plaży o tej samej nazwie, który przyciąga amatorów kitesurfingu. Z grzybowskiego tarasu widokowego można oglądać malowniczy zachód słońca nad Bałtykiem. Wzdłuż zalesionej linii brzegowej ciągną się szlaki piesze i rowerowe. W pobliżu pól kempingowych, pensjonatów i ekskluzywnych nowoczesnych willi znajdują się proste pierogarnie, kawiarnie na świeżym powietrzu serwujące rybę z frytkami oraz rodzinne bistra.