Sarbinowo urlop nad morzem

Sarbinowo noclegi leży wzdłuż pięknej, piaszczystej plaży znajdującej się przy miejscowości Gąski noclegi domki oraz Chłopy noclegi domki. To właśnie ona jest najbardziej uczęszczaną atrakcją miejscowości.

Atrakcje w Sarbinowie

Latem przybywają do niej nie tylko turyści, ale otwierają się też liczne bary z chłodnymi napojami oraz rozmaite atrakcje dla dzieci. Dotrzeć na wyznaczone, 100-metrowe kąpielisko można od ul. Nadmorskiej obok świątyni. Na plaży mieści się również drewniane molo, z którego tym bardziej widać wody Bałtyku.

Plaża jest nie tylko wyjątkowym miejscem na wypoczynek, ale co więcej – bardzo dobrze wpływa na nasz humor. Ciepły piasek poprawia metabolizm i usprawnia krążenie krwi, poprawiając działanie wielu organów ludzkich relaksując i rozluźniając mięśnie. Wędrując wzdłuż brzegu można natknąć się na wiele kolekcjonerskich skarbów takich jak muszle, bursztyny czy wyrzeźbione szkiełka. Oprócz tego odprężające kąpiele słoneczne, konstruowanie zamków z piasku, czy też zabawa w morskiej wodzie, skutecznie uprzyjemnią każde wakacje. Sarbinowo – wieś letniskowa w północno-zachodniej Polsce, położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie koszalińskim, w gminie Mielno, 7 km na zachód od Mielna. Położona nad Morzem Bałtyckim, na Wybrzeżu Słowińskim. Mur na dzień dzisiejszy został sprytnie wkomponowany w promenadę widokowo-spacerową, a miasteczko charakteryzuje się dzisiaj ciekawym bliskim usytuowaniem plaży w porównaniu do centrum w sumie obecnie promenada została odnowiona znaczną ilością atrakcja turystyczna Sarbinowo noclegi blisko morza. Świątynia mieści się nad plażą są tu różnego rodzaju obiekty gastronomiczne i lokale, stając się letnim sercem miasteczka. Posiłek jedzona w lokalu z widokiem na plażę i Bałtyk stanowi wyjątkowe udogodnienie dostępną w niewielu nadmorskich miejscowościach. Plaża jest całkiem ładna, ale niestety niezbyt szeroka. Jak większość plaż w Gminie Mielno tak samo i ta zaopatrzona jest w zjazd dla niepełnosprawnych. Przez wiele lat Morze Bałtyckie wcinało się w ląd, aż w roku 1910 przekształcono brzeg liczącym około kilometra murem, mającym na celu chronić przed niszczącą działalności morza. Postawiono go z kamieni i betonu. To właśnie on jest fundamentem nowej promenady turystycznej.

Projekt została zrealizowana w ramach Programu Ochrony Brzegów Morskich. Dawny mur został umocniony i unowocześniony wybudowano dwa zjazdy na plażę i dziewięć zejść oraz postawiono latarnie. Oficjalne oddanie nastąpiło 27 września 2013 roku. Projekt pochłonęła 14,5 mln zł.

Zarówno dla tamtejszej ludności jak i turystów jest to wyjątkowe miejsce do spacerów, podziwiania wschodów i zachodów słońca oraz przeróżnych obliczy Morza Bałtyckiego. Podziwiając z promenady w kierunku miasta dostrzec można piękny Kościół p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, który znajduje się ponad całą okolicą. Przy promenadzie umieszczone są też bary, kawiarnie, ogródki piwne, smażalnie ryb oraz bazy noclegowe. Promenada to rzecz bardzo dobre miejsce na długie wędrówki i relaks podczas spoglądania na morze, opalania, lub odpoczynku przy książce na jednej z ławeczek usadowionych wzdłuż deptaku.

Sarbinowo

Pomorze Zachodnie Sarbinowo noclegi dysponuje doskonałą bazą noclegową. Znajdziemy tu wille, apartamenty, pensjonaty i oczywiście coraz bardziej popularne domki Sarbinowo. Miejscowość ta jest idealnym miejscem na wakacyjny urlop w rodzinnym gronie. Wieś znajduje się w województwie zachodniopomorskim w powiecie koszalińskim. Noclegi Sarbinowo to oferta dla każdego. Miejscowość ta leży na Wybrzeżu Sowińskim 7 km od Mielna, które także dobrze znane jest turystom. W miejscowości znajduje się kościół wzniesiony w 1856 z wysoką wieżą zbudowaną na planie ośmiokąta, posiadający witraże w ostrołukowych oknach. Na ścianach znajdują się stacje Drogi Krzyżowej namalowane przez Jerzego Nowosielskiego. W Sarbinowie znajduje się także zabytkowa chałupa z 1804. Ma ona ściany konstrukcji szachulcowej z drewna dębowego i kryty trzciną dach. Stanowi ona przykład chałupy rybackiej zwanej wąskofrontową. Położenie w pasie nadmorskim, nieopodal kurortów Mielno i Ustronie Morskie zapewnia wiele atrakcji w pobliżu. Teraźniejsze Sarbinowo leży blisko brzegu morza, jednak nie od zawsze tak było. Tanie noclegi blisko morza Sarbinowo . Turyści co roku chętnie korzystają z pięknej, piaszczystej sarbinowskiej plaży. 

Atutem Sarbinowa jest niedroga – w stosunku do sąsiednich większych kurortów – baza noclegowa. W pobliżu Sarbinowa odwiedzić można Mielno Gąski z latarnią morską. Okolice pozwalają poznać szlaki turystyczne. To na plaży tłumnie zbierają się plażowicze, a nawet przy niesprzyjającej pogodzie warto pospacerować po plaży, wdychając zdrowy jod i podziwiając bezmiar wody.  Należy zauważyć, iż do Sarbinowa turyści przyjeżdżają także poza sezonem letnim. Wysokie stężenie jodu w powietrzu doskonale wpływa na nasz układ odpornościowy i to jest powód dla którego wiele osób przyjeżdża tu jesienią, zimą oraz wiosną. Ponadto okoliczne atrakcje zachwycą każdego a najmłodsi nie będą się tu nudzić. Sarbinowo domki letniskowe blisko plaży . Koniecznie trzeba odwiedzić tą letniskową wieś i przekonać się jakie to fajne miejsce. Wypoczynek i noclegi blisko morza Sarbinowo szukają miłośnicy morskich kąpieli i plażowania. Dzięki dobrze rozwiniętym sieciom ścieżek rowerowych i licznym wypożyczalniom sprzętu można udać się na kilkugodzinną wycieczkę.