Termy Gorący Potok w Szaflarach

Termy
Termy Gorący Potok to relaks oraz doskonała zabawa to kompleks kilkunastu basenów z naturalną wodą siarkową.

Termy Gorący Potok w Szaflarach dla gości oferuje 21 niecek basenowych o różnej formie masaże wodne, fontanny, i gejzery, zjeżdżalnie, park linowy i ścianka wspinaczkowa oraz strefa dziecięca.
Kompleks tworzą baseny zewnętrzne z wodą termalną o temperaturze 34 – 40°C.
Udostępniamy Państwu w sumie 21 niecek basenowych, z czego 9 w strefie basenowej:
Woda w nieckach basenowych jest uzdatniana za pomocą lamp UV oraz za pomocą innej innowacyjnej metody, dzięki czemu do wody nie są dodawane żadne substancje i mieszaniny chemiczne. W nieckach prowadzony jest stały nadzór nad jakością wody

Atrakcje w termach

Zjeżdżalnie

Dziecięce źródełko

Dmuchany Raj

Wodne figle migle

Park linowy

Ścianka wspinaczkowa

Boisko do siatkówki plażowej

Boisko do piłki wodnej

W Gorącym Potoku znajduje się również strefa saun. To uzupełnienie termalnego relaksu w strefie SPA. W kompleksie znajdziemy bogatą ofertę kąpieli z wodą o zwiększonej zawartości siarki, kąpieli borowinowych, masaży i zabiegów kosmetycznych.

To strefa dla osób szukających odprężenia w kameralnym miejscu Dodatkowo w ofercie sauny suche, parowe, tężnię solną, kadzie z borowiną z podhalańskiego regionu, jacuzzi oraz trzy nastrojowe niecki basenowe.
Wykwalifikowana kadra fizjoterapeutów zadba o nasze ciało
Kompleks Term Gorący Potok tworzą baseny zewnętrzne, napełnione wodą termalną o temperaturze 34 – 40°C.

W strefie Wellness & SPA znajduje się również podstrefa z kąpielami borowinowymi w specjalnie przygotowanych kadziach. Borowina dostarczana jest z Podhala. Kąpiele należą do najpopularniejszych kąpieli leczniczych na świecie. Maja działanie : odmładzające ujędrniające i odżywcze. Borowina – jest to torf, który powstaje w wyniku rozkładu bagiennej roślinności z udziałem powietrza i mikroorganizmów. Borowina stosowana jest w zabiegach i kuracjach zdrowotnych. Borowina wykazuje właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne. Poprawia metabolizm komórkowy i dotlenienie tkanek poprzez zwiększenie ich ukrwienia.