Noclegi Zakopane

Noclegi w Zakopanem to świetnie rozwinięta baza hoteli, pensjonatów, willi, domki czy apartamenty Zakopane. W stolicy Podhala znajdzeicie mnóstwo noclegów atrakcji i ciekawych miejsc. Jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc jest Wielka Krokiew Zakopane, na którą można wejść pieszo lub wjechać koleją krzesełkową. Kolejnym miejscem jest oczywiście centrum i słynny deptak Krupówki, właśnie tu znajdują się m.in.: Wystawa Figur Woskowych – magiczne muzeum, tu można zrobić sobie zdjęcie z ulubionym aktorem, sportowcem czy postacią z bajki, Galeria Figur Stalowych – niepowtarzalna atrakcja dla dużych i małych, Myszgród gdzie mieszka ok. tysiąc myszek kilkunastu gatunków, w 6 tematycznych światach, miejsce rozrywki dla rodzin i miłośników gryzoni czy Papugarnia doskonałe miejsce dla osób w każdym wieku, tu kolorowe ptaki lubią być karmione i z chęcią się fotografują.
Jeśli szukasz odpowiedniego miejsca dla siebie i bliskich wybierz noclegi w obiekcie Willa Florian. Do dyspozycji gości aneks kuchenny oraz sala kominkowa, w pokojach łazienki, tv i Internet. Obiekt położony jest u stóp tatrzańskich szczytów, na granicy Kościeliska i Zakopanego. Willa zlokalizowana jest w niewielkiej odległości od centrum Zakopanego – do Krupówek raptem 15 min. pieszo, co za tym idzie, możliwość odwiedzenia licznych regionalnych restauracji, karczm, kawiarni oraz Kościołów i muzeów. Poza wynajętym pokojem, oferujemy Państwu również odpłatnie: siłownię i saunę. Ponadto na terenie obiektu miejsce na grilla, parking, internet, plac zabaw dla dzieci i sauna.
Ciekawą atrakcją w sezonie letnim jest zjazd na specjalnym pontonie ze skoczni, gdzie są 3 punkty zjazdowe tj. krótki, średni i długi a w zasadzie chodzi i prędkość zjazdu. Wielu turystów decydując się na domek Zakopane udaje się koleją na Gubałówkę, tu mamy taras widokowy, można przespacerować się pasmem wzdłuż i dojść do wyciągu Butorowy oraz Szymoszkowa.