Noclegi w Karpaczu

Z przyjemnością zapraszamy do Karpacza malowniczej miejscowości w Karkonoszach.

Tarasy Wang są świetnym miejscem dla osób, które cenią spokój i relaks oraz piękno otaczającej natury.

Karpacz Tarasy Wang zaprezentują Państwu swą dawną świetność. Nocleg położony u podnóża Karkonoszy, tuż obok słynnego zabytku – Świątyni Wang oraz wejścia do Karkonoskiego Parku Narodowego zachwyca malowniczymi widokami, komfortowym noclegiem w Karpaczu oraz znakomitą restauracją.

Obiekt położony są w spokojnej dzielnicy Karpacza, co pozwala na prawdziwy relaks. Tuż obok znajduje się Świątynia Wang oraz trasa, wejście do Karkonoskiego Parku Narodowego.

Noclegi w Karpaczu w Tarasy Wang oferują komfortowo urządzone pokoje z łazienkami. Część pokoi posiada balkon lub taras. Pokoje w Krapaczu organizują przyjęcia, wesela, spotkania biznesowe. Posiad specjalną ofertę na weekend dla par. Z pewnością nie zapomnicie Państwo wyjątkowych widoków – wprost na Śnieżkę lub urokliwie oświetlony nocą kościół Wang.

Spokojna okolica, bliskość szlaków turystycznych, komfortowe pokoje oraz wyśmienita kuchnia w z pewnością pozwolą na pełen relaks i beztroskie spędzenie wolnego czasu.

Pokoje z łazienkami przygotowane są specjalnie, aby spełniać oczekiwania Gości. Ze względu na zabytkowy charakter budynku, pokoje różnią się od siebie usytuowaniem, wielkością oraz kształtem. Ich wyposażenie obejmuje:

– , bezprzewodowy Internet
– meble
– TV z telewizją satelitarną
– łazienki z prysznicami

Karpacz to idealne miasteczko do wypoczynku. Znakiem rozpoznawczym Karpacza jest szczyt górski o nazwie Śnieżka, chętnie zdobywany przez miejscowych oraz turystów latem i zimą.

Oprócz górskich wędrówek w mieście można również pojeździć na nartach, ponieważ znajdują się tutaj doskonale zaopatrzone ośrodki narciarskie. Warto wybrać się do muzeum, Świątyni Wang, wystawy klocków Lego, spacery uliczkami z licznymi sklepikami pełnymi rękodzieła i karczmami przyciągającymi zapachami góralskich specjałów. Atrakcji Karpacza jest dużo, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.